HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz?

Yıllar içerisinde global sektörde kazandığımız tecrübe ile geniş bir pazarlama ve lojistik ağına sahip olurken, sunduğumuz hizmetler ile fark yaratmaya, tercih edilen bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

Sahip olduğumuz bu bakış açışı, verimli ve alt yapısı gelişmiş hizmetlerimizle size her açıdan destek sağlarken, her an oluşabilecek risk durumlarını minimalize etmemizde büyük rol oynuyor.

Hizmetler

Operasyonel Faaliyetlerimiz

Sizden gelen talep üzerine başlayan iş sürecimiz, ilk anından son anına kadar planlanarak, eksiksiz uygulanır. Aynı zamanda sunmuş olduğumuz iş akışımız sayesinde gerçekleştireceğimiz tüm tedarik, taşıma ve sevkiyat, lojistik süreçlerimizden her an haberdar olabilirsiniz.

Kalite, iş güvenliği ve doğru yol haritaları ile oluşturduğumuz operasyonel faaliyetlerimiz sırasında ürünleriniz size ulaşana kadar biz gerekli bütün adımları atıyoruz.

Uluslararası ticaret kanunlarının uygulandığı ve ülkelere göre değişiklik gösterdiği süreçlerin takibini yaparak, ticaretimizi güvenilir kılmayı başarıyoruz.

Hizmetler

Finansal Çözümlerimiz

Güvenilir bir finansal ortak ile çalışmak ticaret performansınızı bir adım öteye taşır.

Uluslararası ticaret karmaşık bir yapıdır, bizler en doğru çözümü sizler için üreterek, en uygun fiyat/performans/kalite planını oluşturur, sektörün ticari ve finansal hareketlerinden an be an haberdar olarak adımlarınızı öngörmenizi kolaylaştırıyoruz.

Çok çeşitli finansal fonlama modellerimiz ile pazar koşullarını ağır darbeler almadan, en esnek fırsatlarla değerlendirir, makro ve mikro düzeyde planlar sunarız.

Ticaret stratejinizi en üst düzeye çıkarmak için sahip olduğumuz kaynakları, kısa ve uzun vadede maksimum performans ile sunuyoruz.

Hizmetler

Lojistik Hizmetlerimiz

Operasyonel hizmetlerimizin en kilit noktalarından birisi Lojistik faaliyetlerimizdir. Hava, deniz ve kara yolu ile uluslararası bir hizmet sunuyoruz. Bu alandaki yeteneklerimiz ve tecrübemiz ile ürünlerinizin lojistik operasyonlarında hız ve güven temelleri ile size ulaşmasını sağlıyoruz.

Dünyanın her yerinden sağladığımız bu hizmet ile ürünlerinizi size ulaştırırken, çevreci tutumumuz ile karbon ayak izimizi minimum seviyede tutacak yatırımlar gerçekleştiriyoruz.

Lojistik hizmetlerimizin yanı sıra sunduğumuz depolama hizmetlerimizle de ulaşımını sağladığımız ürünlerinizi sizin istediğiniz bir noktada depoluyoruz. Bu sayede yüksek hacimli siparişlerinizin hem taşınmasına hem de depolanmasına tek bir noktadan çözüm sunuyoruz.

Hizmetler

Ticari Faaliyetlerimiz

Hammadde ve kimyasal ürün ticaretinde tam donanımlı ekiplerimiz ve Dünya çapında sahip olduğumuz ticari ağımız ile uluslararası pazar ön görülerimizin yüksek olduğu planlar hazırlıyoruz.

Sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar sonucunda ortaya koyduğumuz başarılı projelerimizin, tecrübe, güven, dikkat ve sorumluluk duygusu ile oluşmasının gururunu yaşıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize faaliyet gösterdiğiniz alanda çok yönlü ve sürdürülebilir bir hizmet sunabilmek için her ayrıntıyı düşünerek hareket ediyoruz.

Uluslararası ticaretin ülke bazında kurallarını iyi bilmek ve değişen dünya ekonomisinde bu kuralların yenilenmesine katkı sağlamak amacıyla sektörümüze tüm gücümüz ile hizmet ediyoruz.

Hizmetler

Risk Yönetimi

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin yaşayabilecekleri bütün sektör risklerini önceden analiz ediyor ve minimum risk seviyesi ile hizmet planı oluşturuyoruz.

Sürekli güncellenen sektör analizlerimiz sayesinde pazar öngörülerimiz, uluslararası ekonomik dalgalanmalar ve buna benzer durumların senaryolarını hazırlıyor, fiyat/performans konularında tam kapsamlı ele alıyoruz.

Risk yönetimi hizmetlerimizi ticari sorumluluğumuzun bir parçası olarak görüyor, alanında uzman ekiplerimiz ile sürekli risk analiz planlarımızı güncelleyerek en iyi standartlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Risklerden uzak, tatmin edici bir iş planı sayesinde, sadece kendi işinize odaklanacak, tüm sektör planlarını bize bırakacaksınız.