Baymineral'e Hoş Geldiniz

Baymineral olarak, hammadde ticaretinde Dünya’nın önde gelen tedarikçi firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kükürt, gübre ve kimyasal hammadde ticaretindeki faaliyetlerimiz ile; 10 farklı ülkede, 20 farklı noktadan, 40’dan fazla ülkeye, 100’den fazla noktaya tedarik etme kabiliyetine sahip, güçlü bir altyapıya sahibiz.

TİCARİ FAALİYETLERİMİZ

Konusunda uzman, yüksek kaliteli ürünler üreten, müşterilerimizin taleplerini tam anlamıyla karşılayan tedarikçileri seçer, satın aldığımız ürünleri, müşterilerimize; talep ettikleri şartlar ve zamanda ulaştırırız.

OPERASYONEL FAALİYETLERİMİZ

Müşterilerimiz, üretimlerine ve iş planlarına odaklanır. Biz ise onların planlarına uygun lojistik çözümler sunarız. Müşteri talebi doğrultusunda anahtar teslim projeler gerçekleştiririz.

FİNANSAL FAALİYETLERİMİZ

Şeffaf, anlaşılabilir, rekabetçi fiyat politikamız ile müşterilerimize ve tedarikçilerimiz uygun finansal çözümler üretiriz.

Global pazarda yenilikler sunuyoruz

Uluslararası ticaret hukukuna ve ahlakına uygun, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin haklarını koruyarak; üreticiden tüketiciye, güvenilir ve sürdürülebilir tedarik zincirimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Operasyonel Hizmetlerimiz
Bize ulaşmak çok kolay! İletişime geçin


Ürün kalitesine verdiğimiz önem kadar operasyonel faaliyetlerimizin de kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışırız.

Müşterilerimizi en üst düzeyde memnun etmek, güvenini ve sadakatini kazanmak için, konusunda uzmanlaşmış kaliteli ürünler üreten firmalardan tedarik sağlarız. Tüm faaliyetlerimiz müşteri odaklı bir yaklaşım ile sürdürürüz.

Temel prensibimiz; çalışanlarımızla birlikte faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerdeki paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı sürdürmek. Aynı zamanda; faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin kurallarına uygun hareket ederek, katma değer oluşturur, ülkelerin gelişimine katkıda bulunur, iş gücü yaratırız.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin haklarını koruyarak, üreticiden tüketiciye; güvenilir, sürekli ve sağlam tedarik zincirleri oluştururuz. Şirketimizin her üyesi kendi alanında uzman kişilerdir. Başarımızı; çalışana değer veren kurum kültürümüze borçluyuz.

Tüm faaliyetlerimizi; kurumsal yapımız ile, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize şeffaf, hizmetler sunarak yürütürüz.

En üst düzeyde yakalanmış olan ekip ruhumuz ile yarattığımız sinerji sayesinde büyük başarılara imza atmaktayız.